Author: n***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: What a brilliant and vibrant wig! Such a good price too. Very easy to use and wear
Color: Multicolor
Price: 152kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2310062452100115 |
Author: n***3
Date:
Review: What a brilliant and vibrant wig! Such a good price too. Very easy to use and wear
Color: Multicolor
Author: T***l
Date:
Review: Loved
Color: Multicolor
Author: o***e
Date:
Review: Perfect yo wear
Color: Black
Author: d***e
Date:
Review: I love ❤️
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.